Fykotin

fykotin-mojalinia

Energii z potravin čerpáme přijímáním sacharidů a tuků uložených ve stravě. Během trávení se mění sacharidy na glukózu. Glukóza vyživuje celé naše tělo a udržuje stabilní organismus. Záleží však na druhu sacharidů, které vstřebáváme z potravin. Podle obsahu glukózy v krvi můžeme po strávení potravy určit glykemický index, který měří kvalitu sacharidů prostřednictví rychlosti jejich absorbce. Sacharidy obsažené například v čerstvé zelenině zaručují optimální metabolismus, naopak nežádoucí sacharidy automaticky vytváří tukové zásoby, protože tělo není schopné přebytečnou energii využívat nebo vylučovat.

 

240na400-1464251373.jpg

 

Jak funguje?

Přírodní preparát Fykotin je založený na udržování všech sacharidů na jejich nejnižší úrovni glykemického indexu. Znamená to, že díky svým přírodním složkám, které se navzájem posilňují a následně umožňují efektivnější hubnutí a také regulují a udržují stabilní hladinu cukru v krvi.

 

fykotin-mojalinia

Co obsahuje?

Účinek Fykotinu zesílíme upraveným jídelníčkem, obohaceným o potraviny s nízkým glykemickým indexem sacharidů. Inzulín, nacházející se ve Fykotinu v těle zvětší svůj objem a snižuje tak pocit nasycenosti. Kromě této pozitivní vlastnosti inulínu poznáme i jeho diskutabilní stránku, týkající se nadměrného odvodňování, které není vhodné pro lidi, kteří mají nemocné ledviny. Doplněk Fykotin obsahuje i mnoho extraktů z různých bylin, přičemž většina z nich se používá k přírodní léčbě. Dá se předpokládat, že Fykotin využivá nejen odvodňovací vlastnost inulinu, ale také látek z bylin.

Červená mořská řasa hraje velkou úlohu v detoxikaci organismu a představuje oblíbenou potravinu japonské a filipínské kuchyně. Schopnosti v oblasti posilování imunitního systému a prevence organismu proti chorobám jsou výjimečné. Mořské řasy snižují hladinu cholesterolu a jsou bohatším zdrojem vitamínů (A, B2, B12, C apod.) a minerálních látek (železo, vápník, chrom) podobně jako mléčné výrobky nebo maso.

 

Jestřábník chlupáček má očistné a hojivé účinky, působí močopudně a je také nápomocný svým odvodňováním především při trávení tuků. Jalovec zase používáme při zápalu močových cest, při plynatosit a křečích. Svoje využití ve Fykotinu si najde nejen kvůli dietickým vlastnostem ale i při snižování hladiny cukru v krvi.

Výtažek z Ginkgo biloby rozšiřuje cévy, čímž okysličuje všechno tkanivo, zlepšuje činnost orgánů a jeho antioxidační vlastnosti mají v kombinaci s výtažkem břízy trpasličí za následek zvýšenou účinnost Fykotinu. Při odvodňování tělo není nafouklé a podporuje činnost ledvin.

 

Cena výrobku a dávkování

Cena výrobku se pohybuje od 500 do 1200 Kč. Dávkování musíte dodržovat podle vaší předepsané kúry, kterou se stanovuje předem.

 

480x300.jpg

 

 


Fykotin 3.33/5 (66.67%) 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *