Fitness centrum pro ženy? Contours! Zkušenosti říkají ano

Každá z nás si jednou za čas řekne, že by bylo načase začít cvičit. Ne každá z nás ale ví jak začít. Jaká je správná technika posilování? Jak cvičit tak, abych se nezranila? Najde se v posilovně někdo, kdo mi poradí s nastavením posilovacích strojů? Kolik opakování mám na stroji provést a kolikrát do týdne mám cvičit, abych měla hezčí a pevnější postavu? Bude mě to vůbec bavit a budu mít na cvičení čas?

Pobočky fitness pro ženy

Posilovna pouze pro ženy

Od cvičení v posilky nás častokrát odradí právě to, že jsme ji nikdy nenavštívili a proto nevíme, jak to tam vlastně funguje. Zejména starší generace žen vnímá tělocvičny jako mužské teritorium, do kterého by nikdy nevstoupila.

Tato situace má však jednoduché řešení. Začněte hubnout a formovat svou postavu v dámské posilovně Contours fittness, ve které potkáte ženy se stejným cílem! Nečekejte a vyzkoušejte speciální kruhový trénink pro ženy – jednoduchý a nenáročný program (i pro) časově vytížené ženy.

contours zdarma

Výhody a zdravotní benefity Contours fitness

Díky pravidelnému cvičení a úpravě stravování se již brzy budete těšit z lepší kondice, nižší tělesné hmotnosti a sníženého podílu tuku v těle. Pravidelným cvičením formujete svou postavu, bojujete proti stresu i stárnutí. Kromě fyzické změny pocítíte i tu psychickou. Pravidelný pohyb podporuje vylučování hormonu štěstí. A ideálnější míry vám samozřejmě zvýší sebevědomí. Další výhody cvičení v tomto fitness centru:

 • Celou sestavu zvládnete za 30 minut
  Kruhový trénink na 8 posilovacích strojích + 8 stanovišť pro aerobní cviky na procvičení svalů celého těla.
 • Cvičení na 1 stanovišti trvá pouze 45 sekund
  Pohyb po fitku je dynamický, nehrozí žádné prostoje a zbytečné čekání na další stroj.
 • Cvičí se na strojích, které jsou vyrobeny pouze pro ženy
  Contours je fitko pro ženy, muže zde nepotkáte.
 • Každá dáma má k dispozici svou osobní trenérku
  Trenérka poradí jak správně cvičit, jak upravit svůj jídelníček a namotivuje vás k maximálnímu výkonu.
 • Contours = silový trénink a kardio v jednom
  Cvičení vám pomůže nastartovat metabolismus. Každou minutu cvičení spalujete tuky a formujete postavu.
 • 7 denní vstup zdarma!

 

 

Členství v Contours fitness zdarma

Cvičení v dámském fitness centru Contours si lze vyzkoušet zcela zdarma a po dobu 7 dní, během kterých můžete fitko navštívit tolikrát, kolik jen chcete. Omezená není ani doba cvičení, záleží jen na vás, jestli budete cvičit jeden 30 minutový trénink nebo se zdržíte déle.

Aktivovať členství zdarma

 

Jak začít?

V posilovně pro ženy Contours fitness je vítaná každá dáma. Nezáleží na věku či zdravotním stavu. Ve fitku potkáte nejen pracující dámy, ale i studentky či maminky na mateřské dovolené. Poznáte zde desítky skvělých a energetických dam, které vás budou motivovat k lepším a lepším výkonem. Stačí se odhodlat a udělat první krok! Jak na to?

 • Vyberte si svoji pobočku. Contours fitness najdete v Praze, Brně, Ostravě i Zlíně. Aktuálně je otevřených téměř 30 tělocvičen a síť se neustále rozšiřuje!
 • Na první hodinu se objednejte telefonicky.
 • Během prvního setkání se seznámíte s vaší trenérkou, která pomocí speciálního přístroje zanalyzuje stavbu vašeho těla. Trenérka vám pomůže stanovit si cíle a nastaví vám individuální cvičební plán na míru.
 • Na dalším setkání vám trenérka představí prostor posilovny a ukáže vám jak se cvičí na každém posilovacím stroji. Cvičení si samozřejmě vyzkoušíte na vlastní kůži.
 • Po uplynutí zkušebního členství se rozhodnete, zda chcete v cvičení pokračovat nebo ne.

Chybí vám správná motivace? Prohlédněte si příběhy žen, kterým se podařilo zhubnout díky cvičení v Contour fitness! ZOBRAZIT 

 

Kolik stojí členství v Contours fitness?

Členský poplatek se odvíjí od toho, kterou pobočku navštěvujete i od délky období, které si zaplatíte. Vybrat se dá ze 4 variant – členství na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců.

Členství v ženském fitku Contours zahrnuje tyto služby:

 • Neomezená doba cvičení
 • Vypracování individuálního cvičebního plánu
 • Individuální zaškolení a poradenství při cvičení
 • Dohled osobní trenérky
 • Pravidelné měření a vážení
 • Pravidelné vyhodnocování a upravování cvičebního programu
 • Ve větších městech i skupinové cvičení a další program (power jóga, tanec, cvičení na břicho, funkční trénink apod.)
Aktivovať členství zdarma

 

Slevy na členství ve fitku

V pobočkách můžeme ušetřit a to díky množství atraktivních slev, které aktuálně nabízejí.Například -10% před držitelů průkazu ISIC. Ušetřit mohou také mládež ve věku do 18 let, senioři nad 60 let, maminky na mateřské dovolené a držitelé různých věrnostních karet (např. Sphere či Klub pevného zdraví). Přehled platných slev si můžete prostudovat na webu vybrané pobočky Contours.

Neváhejte a začněte konečně hubnout

Splňte si svůj sen o štíhlejší postavě! Shodit nadbytečných 5, 10 či 20 kilogramů dokážete i vy. Neváhejte a objednejte se na první setkání, které vám může změnit život. Cvičte pod odborným dohledem a motivujte se příběhy žen, které to dokázali před vámi. Držíme vám při tom palce.

contours zdarma


Fitness centrum pro ženy? Contours! Zkušenosti říkají ano
5 (100%) 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *