Nidora na hubnutí

Nidoru na hudnuti nelze koupit lékarne

Prášková forma Nidora přípravku láká hlavně ty, kteří mají averzi vůči tabletkám. Výrobcové udávají, že při užívání Nidori se uživatelé nemusí omezovat a mohou si dopřát všechna svá oblíbená jídla. Tento přípravek je vyrobený z krystalické substance ochucovadel, schopných probudit chuťové a čichové receptory. Nidora přípravek má slanou anebo sladkou chuť, ovšem ve skutečnosti chuť jídla nezmění. Nepovažujeme ho za náhradu stravy. Všechny potraviny, které konzumujeme následně posypeme Nidorou podobně, jako solí a kořením.

 

 

Jak tento zázračný prášek funguje ?

Bílý prášek Nidora sypaný rovnoměrně po celém povrchnu potravin nejlepší drží na navlhčeném ovoci (hrozny apod.), prášek se totiž potom lepší nalepí. U potravin jako jsou chipsy, ořechy apod. se obvykle Nidora sype přímo do sáčku, balíčku anebo obsahu balení. Nidoru ale nepoužíváme při (anebo před) vařením a také ji nedáváme do tekutin.

Receptory vysílají signál do našeho mozku, kde dochází k interakci senzorů se spodní částí mezimozku a podmozkovou žlázou hypofýzou. V zápětí se uvolňují hormony, které potlačují chuť do jídla. Urychluje totiž pocit plnosti.  Nezapomínejte při užívání Nidory zmenšit porce jídla, změnit životosprávu a nastavit svoje bio-hodiny na zdravý životní styl spolu s pravidelným sportováním.

 

Nidoru na hudnuti nelze koupit lékarne

Nidora na hudnuti nelze koupit lékarne

Složení výrobku Nidora

Nidora obsahuje lehce stravitelný, méně kalorický bezlepkový maltrodextrin, nacházející se v kukuřici, pšenici a bramborách. Jeho další složkou je minerální sůl, podílející se na formování zubů a kostí, správném ukládání buněk a přenášení energie – fosforečnan vápenatý. Obvykle se vyskytuje v kravském mléku, džemech a marmeládách..
Oxid křemičitý zase absorbuje vodu v potravinách. Najdeme ho především v zelenině jako je cibulka, kromě jiného také v rýži a ječmeni. Nidora jako ochucovadlo obsahuje také přírodní a umělé přísady, nenajdeme zde ale stimulanty ani sodík.

 

Vedlejší účinky Nidora

Nidora nemá přímý vliv na trávící systém, protože útočí na naše receptory, což může způsobit přirozený a rychlý pocit nasycení a blokování impulzního stravování. Znamená to, že uživatel má pocit plnosti i v případě menších porcí, takže tělo absorbuje méně kalorií. Nidora kromě toho zvyšuje aktivitu a přirozenou obranyschopnost. Největší výhodu výrobcové uvádí v redukci hmotnosti tzv. přirozenou cestou a zároveň eliminací negativních aspektů hubnutí.

 

Cena a dávkování výrobku Nidora

Balení by mělo obsahovat dvě nádoby Nidora (jedna obsahuje slané a druhá sladké krystalky) představující zásoby na měsíc. Nidoru doporučují výrobcové používat v 6 měsíčním intervale, přičemž po otevření by se mělo balení spotřebovat během 30 – 40 dní. Tento výrobek najdete na e-shopech za přibližně 70 eur.

 

Vaše zkušenosti

Přípravek Nidora působí na trhu jako velká záhada a kritizovaný produkt s nedůvěryhodnou historií a nespokojeností ze strany zákazníka. Hlavní stránka tohto výrobku nepůsobí seriozně a u mnohých zákazníků vyvolávají pochybnosti nedokázané a fakty nedostatečně podložené tvrzení. Účinky výrobku Nidoru jsou diskutabilní a v celkovém měřítku průměrné, bez větších ohlasů.

Firma nabízí potenciálním zájemcům a kupcům velkou „výhodu“ v podobě vrácení peněz v případě neúspěšného hubnutí. Předpokládaný stav vráceného a odeslaného balíku na zpáteční adresu by měl být ve stejném, skoro neporušeném, původním stavu do 60 dnů.

 

 

 


Nidora na hubnutí
4 (80%) 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *