ChilliBurner

Součástí novodobé kuchyně jsou i chilli papričky, kterým vděčíme za jedinečnou pálivou a intenzivní chuť exotiky. Kapsaicín, tedy rostlinný alkaloid, představující složku chilli papriček, způsobuje „oheň v puse“, takže je pocit pálení vyvolaný podrážděním receptorů nervových zakončení, na které reagují také oči a nos. Pálivé potraviny ve všeobecnosti urychlují metabolismus, spalování tuků, kapsaicin podporuje krevní oběh, brání usazování hlenu v plicích a ničí bakterie E-coli nebo salmonely. Diabetikům zase snižuje hladinu krevního cukru. Chilli papričky jsou bohaté na betakaroten, vitamíny C, E a A a flavonoidy. I proto jsou tedy v našich jídelničcích chilli papričky tak oblíbené.

 

 

ChilliBurner a jeho složení

Přírodní podpora hubnutí ChilliBurner je přípravek obsahující koncentrovaný výtažek z výše uvedených chilli papriček. ChilliBurner je zpracovaný technologií obalových materiálů do mikrokapslí, které zaručují požívání kapsaicinu s vysokou efektivitou bez podráždění trávícího traktu a ústní dutiny. Udržuje krevní mikroflóru a podporuje trávení.

V tabletách ChilliBurneru najdeme extrakt ze zeleného čaje, vynikající antioxidant pomáhající při redukci váhy. Kontrolu hmotnosti má na svědomí inulín z čekanky, který má za následek udržování v rovnováze jak peristaltiky, tak i trávení. ChilliBurner neobsahuje glutén, laktózu a je plně přírodní. Látky, které ChilliBurner obsahuje, potlačují rozmnožování bakterií, naopak podňecují spalování škodlivin, které se nachází v našem těle a kromě toho také pomáhájí v udržování pravidelné stolice.

 

chilliburner

 

Kroky hubnutí

Proces hubnutí s ChilliBurnerem začíná očistou trávícího traktu a detoxikací organismu. Organismus podpoříte pravidelným pohybem a zdravou životosprávou. ChilliBurner chápeme jako výživový doplněk, proto jím nenahrazujeme každodenní stravu. Výrobci doporučují kombinovat tento přípravek s pravidelným příjmem jídla 5x denně v menších porcích a v 3 hodinových intervalech.

 

Netýrejte se

Určitě se nedoporučuje držet hladovku, protože tělo si bude znovu vyrábět zásoby, nebude mít dostatek potřebných látek a zpomalíte si metabolismus. Konečný výsledek se projeví v jo-jo efektu, kvůli opětovnému ukládání tuků. Nedělejte drastické změny ve vašem stravování, ale jen takové, které bude schopni v budoucnu dodržet. Přidejte do jídelníčku zeleninu, ovoce a celozrnné obilniny či luštěniny. Dbejte na čerstvé suroviny a vyvarujte se skrytým cukrům ve zpracovaných potravinách. Ani ChilliBurner není výjimkou, co se týká pitného režimu. Ideálně čistá, neslazená voda v množství 2-3 litry denně vám nastartuje organismus.

 

Individuální dávkování

Užívání tabletek se dávkuje na 1-2 tabletky denně na lačný žaludek a přibližně 30 minut před jídle (nejlepší snídaně). Pokud nestihnete užít tabletku hned ráno, je přijatelnou alternativou užít ji 1 hodinu před oběděm (tedy před nejvydatnějším jídlem dne). ChilliBurner je v každém případě nejlepší užít před fyzickou aktivitou, protože zvýší výdej energie. Vaše váha a představované množství shozených kilo jsou také směrodatné během užívání ChilliBurneru, ale doporučené dávkování nesmíte překročit.

 

Názory lidí a cena výrobku

Ohlasy na ChilliBurner jsou převážně pozitivní. Většina z vedlejších účinků jako je rychlejší vyprazdňování, pálení žáhy a zhoršený stav pokožky jsou méně časté, častěji se vyskytují bolesti hlavy při nedostatečném pití tekutin. Cena 600 Kč za 30 tablet se někomu zdá přemrštěná, ale někteří si zase kvůli kladným účinkům ChilliBurneru nestěžují.

 

 

 


ChilliBurner
3 (59.35%) 31

1 Comment

  1. Pinquin napsal:

    Pozor !!! Pokud bude někdo chtít nakupovat Chilli semínka k sadbě , nekupujte v chillipikanterie.cz !!! Prodává staré a nesprávně skladované semínka , které nevzejdou a shnijí . Nenamáhá se ani vrátit vložené peníze za semínka , které slíbí ! Nákup v této pobočce prodeje , je ztrátová investice . Nákup je mnohem lepší u zaručených odborných prodejců , jako je v Lucemburské ulici , nebo na Uhelňáku .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *