Colafit Slim

Colafit Slim považujeme za doplněk stravy a lapač tuků, který tuky odvádí z těla pryč a přitom pročistí střeva. Jeho další funknce spočívá v udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Díky vápníku a vitamínům Colafit Slim regeneruje klouby a kosti, které podléhají určité fyzické námaze. Colafit Slim představuje preparát, obsahující množství aktivních složek, které mají vliv na lidský organismus.

 

Co všechno v sobě Colafit Slim skrývá?

Colafit Slim se skládá z chitosanu, chromu, z přírodní vlákniny glukomannanu, vápníku, vitamínu C a kolagenu, který pročišťuje organismus a podporuje hubnutí. Vysokou vazbovou schopnost nevstřebatelný polysacharid chitosan. Chitosan váže tuky z přijaté potravy a odstraní je z trávícího traktu předtím, než se stihnou uložit v podobě tukové rezervy. Chitosan v sobě skladuje tzv. trojmocný chrom, důležitý pro bezproblémové trávení a omezující chuť na sladké.

 

 

Přirodní polysacharid glukomannan se získává z hnilobně zapáchající indonézské rostliny. Podzemní hlíza obsahuje vysoký obsah škrobu označovaný jako glukomannan. Po spolknutí v žaludku zvětší svůj obsah (nabobtná) a změní se na zgelovatělou formu, díky čemuž máte pocit nasycennosti. Při stavu pociťovaného nasycení nemáme potřebu sáhnout po jídle. Glukomannan reguluje hmotnost a hladinu cholesterolu v krvi.

Lidé, kteří se snaží zhubnout se často ochuzují o vápník tím, že se snaží razantně snížit denní příděl potravy, čímž nevědomky dochází i k vynechávání jídel s obsahem vápníku (např. mléčné výrobky, ořechy, apod.) Colafit Slim poskytuje vápník, významný pro uchování dobrého stavu kostí, zubů, nehtů a také přispívá k udržení rovnováhy mezi výdejem a příjmem energie. Vápník v kombinaci s kolagenem eliminuje sklon k přejezení, zlé náladě a mozkové činnosti. Vitamin C normalizuje imunitní systém a krystalický kolagen typu I vyživuje povislou kůži, která vzniká při rychlém zhubnutí. Vrací kůži pružnost a pevnost, takže opět působí napjatě a zdravě.

 

colafit slim s Glukomannanem 120 kapslí

Colafit Slim s Glukomannanem 120 kapslí

Dávkování Colafit Slim

3-krát denně je potřeba zhruba půl hodiny před jídlem zapit 1-2 litry vody 2 kapsle Colafit Slim. Tyto kapsle splkněte nerozkousané a neotevřené. Nedoporučuje se zapíjet je mléčnými nápoji anebo alkoholem. Mnozí uživatelé používaj Colafit Slim zároveň s vitamíny A, D, E, K rozpustné v tucích.

Doporučená denní dávka Colafit Slim se nesmí přesáhnout. Výrobci udávají, že úspěšné hubnutí zaručuje dlouhodobější užívání Colafit Slim, tzn. nejméně 2-3 měsíce. Nezapomínejte na to, že přípravek Colafit Slim není považován za náhradu rozmanité stravy.

 

Balení Colafit Slime

V jednom balení Colafit Slim najdeme něco přes 60 až 120 kapslí (záleží na balení). Jedno balení obsahuje dávku zhruba na následujících 20 dní, s cenou, která se pohybuje od 600 kč. Mnozí proto obsah balení Colafit Slim považují za předražené.

 

 

 


Colafit Slim
3.9 (77.14%) 7

3 Comments

  1. lenka Dančišinová napsal:

    Dobrý den,má colafit slim nějaké nežádoucí ùčinky a ovlivňuje se navzájem a nějakými léky?děkuji za odpověď

  2. Redakce napsal:

    Verze s glukomannanem není vhodná pro děti, těhotné a kojící ženy. Jinak bez problémů

  3. Alena napsal:

    Před jídlem zapít 1-2 litry vody…? To je doufám překlep a mělo tam být sklenicemi…?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *