Prodetox

Na těchto stránkách se nejčastěji věnujeme hubnutí, zdravému stravování a dietám. Dnes se ale budeme věnovat přípravku na detoxikaci Prodetox. Proč? Protože i detoxikace je způsob, jak se zbavit přebytečných kilogramů, nastartovat metabolismus a žít zdravěji.

 

Více info o PRODETOXU

 

Co je Prodetox a jak funguje

Prodetox je přírodní přípravek, který díky svému složení pomáhá tělu zbavit se škodlivin. V těle aktivuje samočisticí procesy, které přirozeným způsobem odbourají toxiny. Za všechno vděčí opravdu unikátnímu složení, které se v praxi osvědčilo. Obsahuje vlákninu, pročišťující byliny, přátelské bakterie, detoxikační látky a směs antioxidantů. Podívejme se na toto složení podrobněji:

Rozpustná vláknina – Naše tělo potřebuje pro pravidelné vyprazdňování dostatečné množství vlákniny. Ta je obsažena ve větším či menším množství v různých potravinách. Pokud má člověk nedostatek vlákniny nebo chce vyprazdňování (v našem případě detoxikaci) pomoci, rozpustná vláknina je vhodným řešením.

Pročišťující byliny – Výtažky ze zázvoru, máty peprné a jiných bylin mají pozitivní dopad na funkci střev a trávení nejen při detoxikaci. V kombinaci s výše zmíněnou vlákninou poskytují ideální základ pro komplexní detoxikaci těla.

Přátelské bakterie – Prodetox obsahuje řadu bakterií, které pomáhají při trávení. Nejznámější z nich je asi Lactospore, lidově nazývané probiotikum. Tyto bakterie odolají kyselému prostředí žaludku a dále působí v tlustém střevě.

Detoxikační látky – Z detoxikačních látek obsažených v Prodetoxe stojí za zmínku hlavně přírodní ík, který mě příznivé účinky při překyselení zaludku. Váže na sebe toxické látky a škodlivé mikroorganismy díky silným absorpčním schopnostem.

Antioxidanty – Jsou takovou třešničkou na dortu tohoto přípravku. Nemají vysloveně detoxikační účinky, ale pomáhají lidskému tělu s obranyschopností. Při detoxikaci je to velmi důležité, protože v těle probíhají procesy, na které tělo není zvyklé.

prodetox-recenze

Můj názor

Mně se přípravek Prodetox jeví jako jeden z mála na trhu, který by měl podle svého složení opravdu fungovat. Obsahuje všechny látky potřebné na základní detoxikaci těla a jeho udržování v rovnováze. Pokud by někdo chtěl vyzkoušet detoxikaci, tento přípravek mu určitě doporučuji.

Navíc jde o českou společnost, která si za svým výrobkům stojí. Není to žádná neznámá schránková firma ze zámoří. Výhodou je i to, že garantují vrácení peněz v případě nespokojenosti.

 

Výhody ve zkratce

  • Komplexní detoxikace již za 14 dní
  • Obsahuje více účinných ověřených látek
  • Řeší problémy se zácpou
  • Dodává tělu potřebnou vlákninu
  • Obsahuje probiotika zlepšující trávení

 

Vaše zkušenosti a diskuse

Jako vždy, i nyní máte k dispozici komentáře, ve kterých můžete vyjádřit svůj názor. Diskuse je otevřená a doufám že brzy přibudou i reálné zkušenosti zákazníků.

 

Více info o PRODETOXU

 


Prodetox
3.9 (77.5%) 16

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *