7-PhenylStack Stacker

Preferovaný především těmi, kteří se odhodlali strávit většinu času ve fitku. PhenylStack zintenzivňuje energii tak moc, že nedokážete sedět a nehýbat se. Obsahuje totiž hodně kofeinu, což může být škodlivé především pro ty, kteří mají problémy se srdcem. Podobně jako Oxotrim umožňuje termogenické spalování a oxidování tuků. PhenylStack tlumí chuť do jídla a uvolňuje aktivní látky do organismu v podobě okamžitě se uvolňujících granulí.

 

 

Co PhenylStack obsahuje?

Rostliny jako je Cissus kosočtvercový, který podporuje regulaci tělesné hmotnosti a snižuje hladinu cholesterolu v krvi, Rhodiola rosea podporující výdrž při tréninku a vláknina, díky které si připadáme stále „plní“ v kombinaci s kofeinem, zdvojnásobuje rychlost a uvolňování tukových zásob.

Kofein, se stejně jako u výše zmíněných doplňků, nemá úžívat ve večerních hodinách a každou kapsli PhenylStack je třeba zapít velkým množstvím tekutin. PhenylStack užíváme 2 kapsle denně na lačno, před snídaní a před obědem. Určitě byste neměli překročit dávku 6 kapslí denně.

 

phenyl-stack7

Bez čeho se nikdo neobejde

Nízkokalorická dieta a pravidelné cvičení přináší s pomocí PhenylStack více uživatelům ovoce. Jako každý termogenetický spalovač, i PhenylStack má povzbudivé účinky, které se projevují v podobně zvýšeného tlaku a bušícími spánky.
Cenová relace PhenylStack za 100 kapslí se pohybuje mezi 500 a 1500 Kč.


7-PhenylStack Stacker
4.5 (90%) 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *