KetoMix – Recenze a zkušenosti jsou to, co rozhoduje

ketomix recenze

Vypadat hezčí, mladší, štíhlejší touží asi každý z nás. Pokud jste již vyzkoušeli množství “ověřených” diet a žádná nezabrala, měli byste se poohlédnout po něco novém. V případě, že toužíte po lepší postavě, nechcete však hladovět a nemáte čas na pravidelné cvičení, vyzkoušejte přípravky KetoMix. Jak je již z názvu patrné, jde o ketonovou (proteinovou) dietu, díky které se tělesného tuku zbavíte i bez hladovění. Zajímá vás, na jakém principu tato dieta funguje, v čem je jiná než ostatní a zda je vhodná právě pro vás? Čtěte dál. Nebo si rovnou podívejte na Zkušenosti a Recenze na Ketomix.

ketomix recenze

Co je to KetoMix a jak funguje?

Jde o ketonovou dietu, jejímž základem je nahrazení sacharidů proteiny. Už za pár dní se díky vysokému příjmu bílkovin (proteinových jídel) a snížení sacharidů ve stravě dostanete do stavu ketózy, ve kterém začne vaše tělo čerpat energii z uložených tuků. I bez fyzické aktivity tak bude vaše tělo hubnout.

KetoMix dieta má tři základní fáze, které pokud budete dodržovat, úspěch se dostaví. V první řadě je to nastartování procesu, to znamená, že je třeba se stravovat pravidelně a dodržovat pitný režim. Podle zvoleného programu má tato fáze 1 až 4 týdny, během nichž půjde o rychlé hubnutí.

V druhé fázi je třeba dbát na racionální stravování, tedy pěstovat získané zdravé návyky při stravování, vhodný je alespoň mírný pohyb. Jde o přibližně 3 až 5 týdnů trvající proces.

Podstatou poslední fáze je stabilizace, čili eliminace jo-jo efektu, ke kterému po dietách často dochází, a postupné rozšíření svého jídelníčku. Pokud se budete řídit základními principy zdravého stravování, udržíte svou váhu pod kontrolou.

Zda bude dieta úspěšná, to závisí jen od vás, od toho, jak poctivě budete dietu dodržovat. Všechny proteinové jídla obsahují látky, které lidský organismus potřebuje.

jak funguje ketomix

Jak tedy začít?

Prvním krokem je rozhodnutí, jak chcete proces nastartovat – začátečníci si mohou vybrat z balíčků rozdělených podle délky trvání / počtu kil, které se rozhodnou shodit. Každý z dietních plánů je navržen tak, abyste nehladověli a obsahuje různé druhy jídel. Ke každému balíčku dostanete zdarma šejkr, vzorový jídelníček, recepty a také rady a tipy.

Rozdělení balíčků podle délky ketonové diety:

  • Balíček na 4 týdny: 1. fáze – třeba ji dodržovat 1 týden, konzumujete během ní 5 KetoMix jídel denně, povolenou zeleninu může jíst podle chuti; 2. fáze – dodržuje se 3 týdny, sestává ze 3 jídel KetoMix a 2 nízkosacharidových jídel s vysokým obsahem bílkovin. Povolenou zeleninu můžete jíst podle chuti. V balíčku na 4 týdny najdete 105 porcí, 5 porcí dostanete zdarma. Balíček je vhodný v případě, že chcete shodit do 5 kg.

ketomix - hubnuti 4 tydne

  • Balíček na 6 týdnů: 1. fáze – trvá 2 týdny, během ní konzumujete 5 jídel KetoMix denně s povolenou zeleninou, 2. fáze – dodržuje se 4 týdny, denně třeba zkonzumovat 3 jídla KetoMix a 2 porce nízko-sacharidového jídla se zeleninou. V balíčku na 6 týdnů se nachází 140 + 10 porcí zdarma. Shodit můžete díky tomuto balíčku do 10 kg.

ketomix - hubnuti 6 tydnu

  • Balíček na 9 týdnů: 1. fáze – trvá 4 týdny, sestává z 5 KetoMix jídel denně s neomezeným množstvím povolené zeleniny; 2. fáze – trvá 5 týdnů, během ní jíte 3 KetoMix jídla a 2 nízko-sacharidové jídla denně. V balíčku se nachází 155 porcí + 15 porcí zdarma. Díky tomuto balíčku zhubnete do 15 kil.

ketomix - hubnuti 9 tydnu

  • Balíček na 14 týdnů: 1. fáze – dodržuje se 6 týdnů, konzumujete 5 KetoMix jídel denně; 2. fáze -trvá 8 týdnech, strava sestává z 3 KetoMix jídel a 2 nízko-sacharidových jídel a neomezeného množství zeleniny. Tento balíček je kombinací balíčků na kratší časové období. Díky němu zhubnete minimálně 15 kg.

Základem je strava

To, co nejvíce ovlivňuje vaši hmotnost, je právě strava. Výrok “jste to, co jíte” získává při ketonové dietě nový význam. Instantní produkty KetoMix vyvinuli specialisté v oblasti výživy a bílkovin a je v nich zastoupen vyvážený poměr kalorií a optimální poměr vitamínů a minerálních látek, nezbytných pro lidské tělo. Při jejich konzumaci vám nehrozí žádný hlad, protože budete jíst 5krát denně. Jídla si přichystáte do 5 minut, jediné, co k jejich přípravě potřebujete, je voda. Jídla jsou chutné a syté.

Dietní plán si musíte zvolit podle toho, kolik chcete zhubnout – zda jde o redukci do 5 kg, do 10 kg nebo do 15 kg a nad 15 kg. Při redukci do 5 kg jde o dietní plán na 4 týdny, pokud chcete zhubnout do 10 kg, dietní plán potrvá 6 týdnů, v případě redukce do 15 kg půjde o 9 týdnů a pokud chcete zhubnout více než 15 kg, dostanete dietní plán na 14 týdnů.

V první fázi budete konzumovat 5 jídel od KetoMix, v druhé 3 jídla od KetoMix a 2 libovolné nízkosacharidové jídla, ve třetí, stabilizační fázi se budete řídit jídelníčkem, který dostanete.

Složení jídel a čím je doplňovat

Nemusíte se bát, že vám strava přestane po pár dnech chutnat – je pestrá a vyvážená. Obsahuje polévky, kaše, omelety i nápoje v různých příchutích. Nacházejí se v ní především sójové a syrovátkové proteiny vysoké kvality, pro tělo potřebné vitamíny a minerály, vláknina (glukomannan, čekanka), probiotika (Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum), fenolové kyseliny (antioxidanty) a lněné semínko.

Kromě pokrmů KetoMix můžete konzumovat různé nápoje (dovoleno jsou káva bez mléka a cukru, voda, čaj bez cukru a neslazené nápoje), zeleninu, oříšky, semínka a bílkoviny v doporučeném množství. V první fázi lze konzumovat zelí – čerstvou i kyselou, cuketu, brokolici, salátovou zeleninu, kapusta, květák, okurku, bílou papriku, lilek, celer, petržel, cibuli, česnek, ředkvičku, fazole, houby, výhonky, pórek, fenykl, kedluben , patizon a chřest. Ve druhé fázi k nim ještě přibude mrkev, rajče a červená a žlutá paprika. Veškerou zelenina kromě mrkve můžete také tepelně upravovat.

ketomix nejlepší keto dieta

Jde to i bez pohybu

Hubnout bez cvičení je snem mnoha, při ketonové dietě jde o realitu. Přestože s produkty KetoMix zhubnete bez námahy i bez cvičení, pohybu byste se neměli s ohledem na své zdraví vyhýbat. Při dietě budete pociťovat množství energie, kterou můžete zužitkovat při sportu. Vhodné jsou běh, cyklistika, plavání, ale i obyčejná chůze. Vzhledem k nízkému příjem sacharidů byste se měli vyhnout intenzivní silové aktivitě.

Dejte si pozor na …

Během prvních dní diety, dokud si tělo zvykne na nový režim, můžete pociťovat mírnou únavu. Potom však únavu nahradí více energie a lepší nálada, které jsou znakem toho, že tělo na dietu zareagovalo. V případě, že únava přetrvává déle, poraďte se o příznacích se svým lékařem.

Pozor si dejte i na ty nejmenší prohřešky. Lžička cukru v kávě, kousek čokolády či obyčejné jablko mohou způsobit zastavení procesu ketózy. Vrácení se zpět do stejného stavu zabere pak několik dní.

Přestože je povoleno konzumovat různé oříšky, semínka a zeleninu, hrozí nebezpečí, že přijmete více sacharidů než třeba. Jsou iv hrášku, kukuřici či vařené mrkvi. Abyste příjmu nežádoucích sacharidů vyhnuli, řiďte se jídelníčkem, který spolu s balíčkem Ketomix dostanete.

ketomix zkusenosti a recenze na heureka

Více info

KetoMix – ano, či ne?

Proteinovou dietu KetoMix může držet každý zdravý člověk, který potřebuje zda chce zredukovat svoji hmotnost bez hladovění. Čili každý muž či žena nad 18 let.

Ketonová dieta však není vhodná pro každého. Nedoporučuje se při onemocněních diabetes I. i II. stupně, Crohnově chorobě, onemocněních srdce, poruchách srdečního rytmu, po infarktu myokardu, angině pectoris, po mozkové příhodě. Vhodná není ani pokud trpíte dnou, onemocněním oběhového systému v neakutních fázi, onemocněním ledvin, žlučníku, jater či střev, poruchami činnosti štítné žlázy a onkologickým onemocněním (ať už v léčbě nebo do 2 let po úspěšné léčbě). Pozor si dejte i v případě, že trpíte alergiemi na mléko, sóju, vejce, celer, anorexií či bulimií, psychiatrickou diagnózou, nevhodná je i pro těhotné a kojící ženy.

Vhodné a nevhodné potraviny během proteinové diety

Kromě zeleniny, kterou můžete jíst v neomezeném množství, jsou v rámci proteinové diety vhodné i libové maso (hovězí, drůbež, ryby, králík) a nízkotučné mléčné výrobky (jogurt, sýr, tvaroh). Konzumovat nemůžete potraviny s vysokým obsahem sacharidů a tuků, tedy tučné maso, brambory, rýži, těstoviny, pečivo a sladkosti. Vyhýbejte se také sladkému ovoci a zelenině s vysokým obsahem cukrů.

Více info

Bude KetoMix fungovat?

Pokud opravdu nahradíte jídlo potravinami od KetoMix, nejenže snížíte příjem kalorií, ale také nastartuje spaľovannie tuků. Hubnutí spočívá v jednoduché rovnici – větší výdej energie jako příjem, což je při KetoMixe zaručeno.

Díky zelenině vám nehrozí ani žádné trávicí problémy. V první fázi se doporučuje konzumovat 0,5 kg zelenině denně, ve druhé je to 0,5 až 1 kg. Snažte se jíst pravidelně, určitě jídla nevynechávejte, nic se však nestane, pokud občas nedodržíte časování jídel.

ketomix balicek


KetoMix – Recenze a zkušenosti jsou to, co rozhoduje
3.9 (77.78%) 9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *