Oxotrim

Oxotrim mnozí uživatelé na fórech doporučují i kvůli své přirozené funkci. Jedná se o produkt, který urychluje metabolismus a tedy i spotřebu energie. Celkové složení podněcuje činnost termofenických enzymů, které spalují tuk. Tato termogenická složka (měnící tuk na tepelnou energii) je zkombinovaná s  Keto složkou, známou také jako látku v lidském těle spojenou s metabolismem, která přispívá k úbytku hmotnosti. Podobnou pohonnou látkou je velmi silný stimulant Advantru – Z, uvolňující noradrenalin a vyvolávající následnou chemickou reakci. Postranní efekt tohoto stimulantu ještě není celkem jistý, proto se polemizuje o jeho využívání v podobných podpůrných lécích.

 

 

Naopak pozitivně hodnocený a velmi účinný je zelený čaj v Oxotrime. Zelený čaj, jak jej známe, působí neškodně, bez vedlejších účinků jako stimulanty podobně Advandtru – Z. Zelený čaj obsahuje menší množství kofeinu a proto mají lidé po požití Oxotrimu pocit nevyčerpatelné energie. Odborníci ovšem upozorňují na to, že s 200 mg kofeinu má tento přípravek podobné kvantum kofeinu jak dva velké šálky kávy. Proto se kromě hyperaktivity objevují i příznaky nevolnosti a třesu.

 

Protichůdné reference

Negativním faktem je, že sekce otázek a odpovědí k tomuto výrobku je údajně přeložená ze stránek amerického výrobce. Ve spodní části webové stránky se dozvídáme, že „uvedené vyhlášení nebyly hodnocené americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA.“ Co tedy skutečně lidé konzumují, je ještě stále menší záhadou.

 

Jak se projevuje účinek Oxotrimu?

Výsledek se projevuje různě. Nejčastěji se zmiňuje „energie na celý den“ a potlačená chuť do jídla. Doporučení lidí, kteří tento doplněk stravy vyzkoušeli, se shodují se zdravým stravováním s omezeným přísunem kalorií a v přiměřeném pohybu. Ten vám zabezpečí předpokládáný úbytek hmotnosti, protože cvičením dochází k úbytku tuků na úkor svalů.

 

Dávkování a cena

Dávkování je předepsané a doporučené množství představují 3 tabletky denně, přičemž užívání tabletek by nemělo překročit 17-tou hodinu. Cena Oxotrimu se pohybuje od 1000 do 2200 Kč na přibližně 45 dnů léčby.


Oxotrim
3.8 (75%) 8

3 Comments

  1. dana20606 napsal:

    OXOTRIM vôbec neodporučam..po jeho užití mi začali trpnuť nohy aj ruky..mala som pocit že sa mi značne zvýšil tlak..musím podotknúť,že nemám žiadne zdravotné problémy..

  2. anezka napsal:

    Mne naopak velice dobre pomohl. Vice energie, mene chuti na sladkosti a vaha sla taky dolu.

  3. Lenka napsal:

    Dobry den mela bych dotaz .jake ma vedlejsi ucinky ?oxotrim?a jeste bych se chtela zeptat jestli kdyz budu uzivat oxotrim zda se muze pit kafe .dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *