XL-S Medical

Tablety na hubnutí XL-S Medical váží tuky v žaludku tak, že vstřebává jejich molekuly a vytváří tzv. tukově-vlákninový komplex. XL-S Medical existuje v několika variantách. Tento pomocný prostředník při procesu hubnutí pomáhá snižovat vstřebávání tuků z trávicí soustavy a tím redukuje i energetický příjem do organismu. Uvědomte si však, že se opět nejedná o náhradu za pestrou stravu, ale o pomocný prostředek doplněný zdravým jídelníčkem a fyzickou aktivitou.

 

 

XL-S Medical: Vázání kalorií z tuků

Obsahuje patentovaný komplex vlákniny Litramine, který se získává z rostlin. Složení Litraminu je obohacené o rozpustné vitamíny A, D a E v tucích. Vzpomínaný komplex se váže na tuky pocházející z potravy a stává se nestravitelným tukově-vlákninovým komplexem. Co to ale znamená?

Nově vytvořený komplex je příliš velký na to, aby ho absorbovalo naše tenké střevo a proto je přirozeně vyloučený z těla stolicí. Přípravek XL-S Medical Vázání tuků kromě samotného vázání také potlačuje chuť na jídlo. Vitamíny se vstřebají a cholesterol údajně klesne.

XL-Medical Vázání kalorií se dávkuje hned po jídle, v množství 1-3 tablety denně. Doporučuje se nepřekročit hraniční množství 6 tabletek denně.

 

xlsmedical

 

XL-S Medical: Blokovaní kalorií zo sacharidů

„PhaseLite“ anebo glykoproteinový komplex obsažený v type XL-S Medical je vyrobený z geneticky neupravované zeleniny. Redukuje vstřebávání škrobů a polysacharidů, které jsou známé také jako pomalé cukry s vysokým glykemickým indexem.

Dávkování je v tomto případě stejné jako u tablete XL-S Medical Vázání kalorií z tuků.

 

XL-S Medical Zmírnění chuti do jídla

Komplex štědrý na potravinovou vlákninu, která je známá svojí schopností zvětšit se a znásobit svůj objem. Vyhledávaná je i pro nejvyšší viskozitu mezi doposud registrovanými přírodními vlákninami, protože jí nedělá problém zvětšit svoji původní velikost až 50-krát.
Užívat 2-3 kapsle v časovém rozmezí 2x až 3x denně, 30 minut před nejsytějším, tedy hlavním jídlem představuje optimální dávkování XL-S Medical Zmírnění chuti k jídlu. Výrobce nedoporučuje překročit množství 9 kapslí denně.

 

Cena za hubnutí

XL-S Medical patří mezi nejžádanější přípravky na hubnutí v Česku, ale jeho účinnost je stále diskutabilní. I přes údajnou bezproblémovost a bezpečnost užívání těchto tablet se množství lidí střetlo i s negativními vedlejšími účinky tohoto přípravku, mezi které patří zácpa, anebo naopak průjem, křeče a bolesti břicha, nadýmání a zvýšená nevolnost.

Cena výrobku se pohybuje okolo 500 Kč za 60 tabletek.

 

 

 


XL-S Medical
3 (59.26%) 27

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *