Fykotin

Energii z potravin čerpáme přijímáním sacharidů a tuků uložených ve stravě. Během trávení se mění sacharidy na glukózu. Glukóza vyživuje celé naše tělo a udržuje stabilní organismus. Záleží však na druhu sacharidů, které vstřebáváme z potravin. Podle obsahu glukózy v krvi můžeme po strávení potravy určit glykemický index, který měří kvalitu sacharidů prostřednictví rychlosti jejich absorbce. Sacharidy obsažené například v čerstvé zelenině zaručují optimální metabolismus, naopak nežádoucí sacharidy automaticky vytváří tukové zásoby, protože tělo není schopné přebytečnou energii využívat nebo vylučovat.

 

 

Jak funguje?

Přírodní preparát Fykotin je založený na udržování všech sacharidů na jejich nejnižší úrovni glykemického indexu. Znamená to, že díky svým přírodním složkám, které se navzájem posilňují a následně umožňují efektivnější hubnutí a také regulují a udržují stabilní hladinu cukru v krvi.

 

fykotin-mojalinia

Co obsahuje?

Účinek Fykotinu zesílíme upraveným jídelníčkem, obohaceným o potraviny s nízkým glykemickým indexem sacharidů. Inzulín, nacházející se ve Fykotinu v těle zvětší svůj objem a snižuje tak pocit nasycenosti. Kromě této pozitivní vlastnosti inulínu poznáme i jeho diskutabilní stránku, týkající se nadměrného odvodňování, které není vhodné pro lidi, kteří mají nemocné ledviny. Doplněk Fykotin obsahuje i mnoho extraktů z různých bylin, přičemž většina z nich se používá k přírodní léčbě. Dá se předpokládat, že Fykotin využivá nejen odvodňovací vlastnost inulinu, ale také látek z bylin.

Červená mořská řasa hraje velkou úlohu v detoxikaci organismu a představuje oblíbenou potravinu japonské a filipínské kuchyně. Schopnosti v oblasti posilování imunitního systému a prevence organismu proti chorobám jsou výjimečné. Mořské řasy snižují hladinu cholesterolu a jsou bohatším zdrojem vitamínů (A, B2, B12, C apod.) a minerálních látek (železo, vápník, chrom) podobně jako mléčné výrobky nebo maso.

 

Jestřábník chlupáček má očistné a hojivé účinky, působí močopudně a je také nápomocný svým odvodňováním především při trávení tuků. Jalovec zase používáme při zápalu močových cest, při plynatosit a křečích. Svoje využití ve Fykotinu si najde nejen kvůli dietickým vlastnostem ale i při snižování hladiny cukru v krvi.

Výtažek z Ginkgo biloby rozšiřuje cévy, čímž okysličuje všechno tkanivo, zlepšuje činnost orgánů a jeho antioxidační vlastnosti mají v kombinaci s výtažkem břízy trpasličí za následek zvýšenou účinnost Fykotinu. Při odvodňování tělo není nafouklé a podporuje činnost ledvin.

 

Cena výrobku a dávkování

Cena výrobku se pohybuje od 500 do 1200 Kč. Dávkování musíte dodržovat podle vaší předepsané kúry, kterou se stanovuje předem.

 

 

 


Fykotin
3.3 (66.67%) 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *