Lipoxal Extreme

Lipoxal Extreme je další z řady přípravků na spalování tělesného tuku. Obsahuje koncentrovaný výtažek ze zeleného čaje, který působí na rozdělení tukových buněk a snižuje lipoperoxidaci nasycených mastných kyselin. Zelený čaj má podobné účinky jako antioxidant, přičemž zabezpečuje vylučování vody z těla a přirozenou obranyschopnost. Guarana podporuje činnost srdce, stimuluje krevní oběh, příděl tuků a uminutní systém a navozuje pocit energie a koncetrace. Chilli, obsahující kapsaicin zvyšuje tvorbu tepla v těle (termogenezi), čímž znásobuje výdej vynaložené energie. Použitý je i zázvor lékařský, kontrolující hladinu cukru v krvi, trávení a činnost kardiovaskulárního systému. Kakaový extrakt má antioxidační účinky.

Kromě zmíněných prvků se v Lipoxal Extreme nachází i synefrin (z plodů horkého pomeranče) a ženšen, známý především díky své účinnosti na výkonnost a odolnost organismu, stejně jako i úpravě krevního tlaku. Odbourávání mastných kyselin ve svalech má na starosti stabilnější forma L-karnitinu. Tento komplex látek zvyšuje intenzitu spalování tuků, chrání buňky před oxidačním stresem, který vzniká například při samostatném spalování, upravuje a posiluje metabolismus a v neposlední řadě oslabuje chuť k jídlu (hlavně sladkého).

 

 

Balení a dávkování

Aktivní látky v tekuté formě najdeme uložené v gelové tobolce, kterých je v balení přibližně 180. Jedno balení obsahuje dávku na 1,5 měsíce. Dávkování Lipoxal Extreme se doporučuje dodržovat podle dopředu stanoveného schématu (maximálně 4 tabletky denně, při optimální hmotnosti 2 tabletky). Tabletky nepředstavují náhradu pestré stravy, ale při užívání tohoto přípravku by se měl upravit jídelníček a přidat do odtučňovacího programu tělesný pohyb. Dopřejte si při užívání produktu vyhovující čas před a po cvičení. Pokud berete jiné léky, nechejte si mezi jejich užíváním odstup asi 2-3 hodiny.

Výrobci radí svým zákazníkům, aby tabletky nekonzumovali na lačný žaludek a ne večer. Termogenní kapsaicín se totiž částečně absorbuje jídlem, proto se minimalizují vedlejší účinky v podobě podráždění.

 

tablety na hubnutí Lipoxal Xtreme II

 

Vedlejší účinky Lipoxal Extreme

Užívání Lipoxal Extreme byste měli zvážit v případě, že trpíte žaludečními vředy, alergií na zázvor a přecitlivělost na včelí produkty a ti, kteří mají astma. Přestože se Lipoxal Extreme považuje za jeden z nejprodávanějších produktů, objevují se i negativní ohlasy. Tabletky totiž mohou podráždit žaludek, vyvolat křeče či nevolnost a to i přesto, že výrobci vyvinuli novou verzi Lipoxal Extreme a zavedli do oběhu novější šetrnější verzi.

Mnozí ze zákazníků si stěžují na pálení žáhy, která vyvolává opačný efekt Lipoxal Extreme. Uživatelé se musí při pálení žáhy najíst, aby potlačili nesnesitelné pálení a kvůli tomu nedochází k očekávanému úbytku na váze. Další užívající trpí intezní bolestí hlavy, která pominu až vysazením Lipoxal Extreme.

 

Názor zákazníka

Spokojenost zákazníka s tímto produktem je průměrná. Důvodem může být i nemalá cena, kterou zákazníci nepřijali s velkým nadšením a vnímají ji spíše jako negativum. Cena za Lipoxal Extreme se pohybuje v cenové relaci od 1500 Kč.

 

 

 


Lipoxal Extreme
3 (60.12%) 173

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *